Latest Posts

3

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami

godziny

Uprzejmie informujemy, że w dniu 1 listopada  hurtownia będzie nieczynna.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

podziękowanie copy

Serdecznie dziękujemy wszystkim z Państwa za przybycie oraz świętowanie z nami Jubileuszu 35-lecia istnienia firmy Triplex. To był dla nas szczególny wieczór, pełen wzruszeń, emocji i jest nam bardzo miło, że mogliśmy spędzić go w gronie naszych przyjaciół. Mamy nadzieję, że nie tylko zorganizowana zabawa ale również pokaz naszych nowości był dla Państwa miłą niespodzianką i spełnił Państwa oczekiwania.

Dziękujemy za dotychczasową, owocną współpracę oraz życzymy sobie i Państwu dalszych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów. Mamy nadzieję, że nasze stosunki przez kolejne lata będą układały się tak pomyślnie i w miłej atmosferze jak do tej pory.

Jubileusz_duze

Szanowni Państwo,

21.09.2017 odbędzie się spotkanie branżowe. Tym razem będzie to wydarzenie szczególne, bo towarzyszyć mu będą obchody Jubileuszu 35 – lecia założenia firmy TRIPLEX. Program spotkania przewiduje prezentację nowości na sezon 2017/2018 oraz wybranych produktów w kategorii F2, F3, F4. Spotkanie zakończy się huczną, jubileuszową zabawą.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

baner nowe etykiety

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu dobrze znane baterie w nowej odsłonie. Zmieniły się nie tylko etykiety, czasem i nazwy, ale przede wszystkim odświeżyliśmy efekty.  Mamy nadzieję, że nowe produkty przypadną Państwu do gustu.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.

Spotkanie branżowe - DEMO Kwiecień 2016

Informujemy, że jesienne spotkanie branżowe odbędzie się 21 września 2017. Zaprezentujemy Państwu głównie produkty pirotechniki amatorskiej oraz nowości w fajerwerkach na sezon 2017/2018.  Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

baterie złożone nowe

Nowe baterie złożone w ofercie Triplex!

Baterie TXB585 i TXB693 teraz również jako baterie złożone.

Kolejne Nowości baterii złożonych już w sierpniu!

 

 

5-2-led-flood-light_4

Przypominamy, iż od dnia 4 lipca 2017 r. zgodnie z dyrektywą  2013/29/UE na rynku UE dozwolona będzie wyłącznie sprzedaż wyrobów pirotechnicznych, które posiadają certyfikat CE.

W związku z wejściem w życie nowych przepisów sprzedaż produktów kategorii F4, T2 i P2 będzie możliwa wyłącznie po przedstawieniu aktualnych pozwoleń lub koncesji. Prosimy Państwa o przesyłanie stosownych dokumentów do naszego działu handlowego.

pokazy-fajerwerkow-ustka

W dniach 30 czerwca i 1 lipca 2017 r. w Ustce odbędzie się kolejna edycja festiwalu pirotechnicznego Lech Fire Festival!

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

DSC_0061

Od 26 czerwca br. w naszych magazynach dostępna będzie nowa dostawa bomb z certyfikatem CE. W ofercie znajdziecie Państwo bomby o średnicy 2,5”, 3”, 4”, 5”.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z działem handlowym!