Aktualności

Aktualności

Firma Triplex od lat sprowadza i eksportuje na całą Europę fajerwerki najwyższej jakości. Uczestniczymy również w życiu naszej branży. Co roku proponujemy nowości pirotechniczne i przedstawiamy naszą ofertę podczas dorocznych demo. Pirotechnika sceniczna, petardy i niepowtarzalne baterie to tylko fragment naszego asortymentu. Robimy wszystko aby spełniać Państwa potrzeby prezentując szeroką gamę sztucznych ogni, najwyższej jakości i z niepowtarzalnymi efektami.

DZIŚ DZIEŃ OJCA

Życzymy wszystkim Tatusiom Spokoju i zdrowia, radości i dobrego humoru oraz dumy z dzieci.

Zobacz więcej

JESIENNE DEMO 2020

Szanowni Państwo, już dziś możemy potwierdzić termin naszego jesiennego spotkania branżowego, na które z wielką przyjemnością zapraszamy 24 września 2020 r. Informacje na temat spotkania będziemy udzielać Państwu na bieżąco. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na FB!

Zobacz więcej

Proszek Holi

I nadeszło lato – czas imprez plenerowych, a co najlepiej się sprawdzi na takiej imprezie? Nasze wyrzutnie proszków holi –  znów dostępne w sprzedaży. W jednym kartonie znajdują się 4 kolory: czerwony, niebieski, żółty i zielony. Zapraszamy na zakupy i … Readmore

Zobacz więcej