Aktualności

Aktualności

Firma Triplex od lat sprowadza i eksportuje na całą Europę fajerwerki najwyższej jakości. Uczestniczymy również w życiu naszej branży. Co roku proponujemy nowości pirotechniczne i przedstawiamy naszą ofertę podczas dorocznych demo. Pirotechnika sceniczna, petardy i niepowtarzalne baterie to tylko fragment naszego asortymentu. Robimy wszystko aby spełniać Państwa potrzeby prezentując szeroką gamę sztucznych ogni, najwyższej jakości i z niepowtarzalnymi efektami.

KATALOG 2020

Szanowni klienci, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym NOWYM KATALOGIEM PRODUKTÓW 2020, który dostępny jest już na naszej stronie internetowej!    

Zobacz więcej

NORYMBERGA 2020

Szanowni Państwo, W dniach 29 stycznia – 2 lutego w Norymberdze (Niemcy) odbędzie się kolejna edycja targów Spielwarenmesse! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska A18 w hali H9! Więcej informacji na temat targów znajdziecie tutaj

Zobacz więcej

GODZINY PRACY HURTOWNI W NOWYM ROKU

Szanowni klienci, uprzejmie informujemy, że w Nowym Roku nasza hurtownia będzie czynna od 7 stycznia w godzinach od 8.00 do 16.00. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz więcej