Aktualności

Aktualności

Firma Triplex od lat sprowadza i eksportuje na całą Europę fajerwerki najwyższej jakości. Uczestniczymy również w życiu naszej branży. Co roku proponujemy nowości pirotechniczne i przedstawiamy naszą ofertę podczas dorocznych demo. Pirotechnika sceniczna, petardy i niepowtarzalne baterie to tylko fragment naszego asortymentu. Robimy wszystko aby spełniać Państwa potrzeby prezentując szeroką gamę sztucznych ogni, najwyższej jakości i z niepowtarzalnymi efektami.

ZMIANY GODZIN OTWARCIA HURTOWNI

Szanowni klienci, informujemy, że w najbliższe dni zmienią się godziny otwarcia naszej hurtowni: 15.08. (czwartek) – NIECZYNNE 16.08. (piątek)  – czynne w godz. 9.00 – 15.00

Zobacz więcej

Nowa dostawa BOMB

Już u nas na magazynie nowa dostawa bomb. Zupełnie NOWE efekty w NOWEJ jakości z NOWEJ fabryki. Mamy nadzieję, że przypadną Państwu do gustu, zapraszamy do zapoznania się z pełną listą efektów.    

Zobacz więcej

JESIENNE DEMO 2019

Szanowni Państwo, już dziś możemy potwierdzić termin naszego jesiennego spotkania branżowego, na które z wielką przyjemnością zapraszamy 26 września 2019 r. Informacje na temat spotkania będziemy udzielać Państwu na bieżąco. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na FB!

Zobacz więcej