O firmie

O firmie

Firma Triplex powstała w 1982 roku. Od 1990 roku zajmuje się importem, dystrybucją fajerwerków oraz organizacją pokazów sztucznych ogni. Nasze artykuły znane są nie tylko w Polsce, ale i w większości krajów europejskich. Czterokrotnie w ogólnopolskim konkursie produkty naszej Firmy otrzymały status „Najlepsze w Polsce – The best in Poland”. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008.

Oferowane przez nas wyroby, zarówno amatorskie, jak i profesjonalne, produkowane są ściśle według naszych wytycznych przez czołowe fabryki w Chinach. Wprowadzane przez nas na rynek Unii Europejskiej fajerwerki posiadają certyfikaty CE. Na stronach niniejszego katalogu znajdziecie Państwo szeroką ofertę pirotechniki w klasach F1, F2, F3, F4, T1, T2, P1, P2.

Z własnych materiałów wykonujemy pokazy sztucznych ogni. W 2010 r. zajęliśmy drugie miejsce podczas Festiwalu Sztuki Pirotechnicznej Ełk „Ogień & Woda”, w 2013 r. pierwsze miejsce podczas „Lech Fire Festival” w Ustce, w 2015 r. drugie miejsce podczas „Festiwalu Ohňostroj” na Słowacji i drugie miejsce podczas festiwalu „Ogień i Woda” w Nysie. Wysoka jakość naszych fajerwerków w połączeniu z niebanalnymi opakowaniami i rozsądnymi cenami powoduje, że nasza pozycja w czołówce importerów pirotechniki w Europie stale się umacnia.