Konfetti, bańki

Każde Państwa święto jest dla nas ważne. Aby to święto odróżnić od innych proponujemy Państwu konfetti lub/i bańki. W ofercie konfetti posiadamy różnego rodzaju tuby i baterie do samodzielnego odpalania, które mogą obsypać rynek, boisko do piłki nożnej lub tylko wybrane osoby (np. zwycięzców stojących na podium lub dyrektora firmy i jego najlepszych pracowników). W ofercie posiadamy również różnego rodzaju maszyny konfetti, w tym maszyny zasilane dwutlenkiem węgla, które wydmuchują efekt na wysokość ok. 25-30 metrów.

Alternatywą lub dodatkową atrakcją dla konfetti będzie bańkownica. Stworzy magiczny klimat w każdej przestrzeni kiedy wypełni się ją unoszącymi się mydlanymi bańkami. Takie atrakcje trudno będzie zapomnieć!

Bańki i konfetti

W naszej ofercie posiadamy również inne propozycje do uświetnienia organizowanych przez Państwa imprez:

 1. Pirotechnika estradowa (również do użycia wewnątrz) – fontanny, flesze, stroboskopy, wodospady iskier, dymy, płomienie, pirotechniczne serce z fontannami, pirotechniczne podwójne serce ze strzałą amora i fontannami.
 2. Pirotechnika dzienna –  baterie z kolorowym dymem, dmuchawa konfetti i serpentyn.
 3. Dodatkowe atrakcje – projektory ognia, projektory CO2, maszyny wytwarzające niski dym, lampiony marzeń, kwiatki urodzinowe z muzyką, fontanny tortowe, zimne ognie.
 4. Pirotechnika profesjonalna – profesjonalne pokazy pirotechniczna łączące niesamowite efekty z nastrojową muzyką, które uświetnią każde wydarzenie.

Zobacz nasze filmy

Przykładowe realizacje

Nasze referencje

Zainteresowany? Napisz do nas!

  Imię i nazwisko/Firma*

  Adres email*

  Kategoria

  Treść wiadomości