Pirotechnika dzienna

Wielu z Państwa fajerwerki kojarzą się tylko z nocą. Nic bardziej mylnego! Na co dzień pomagamy w stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery na Państwa uroczystości również w dzień.

Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy, będąc w branży pirotechnicznej od tylu lat, potrafimy stworzyć dla Państwa prawdziwe, wielkie widowisko również w dzień wykorzystując między innymi: konfetti, serpentyny, dymy i efekty akustyczne. Każde widowisko jest jedyne w swoim rodzaju – łączy w sobie naszą wiedzę i doświadczenie oraz odpowiada na Państwa zapotrzebowania. Zapraszamy do kontaktu!

Piotechnika dzienna firmy Triplex

W naszej ofercie posiadamy również inne propozycje do uświetnienia organizowanych przez Państwa imprez:

 1. Pirotechnika estradowa (również do użycia wewnątrz) – fontanny, flesze, stroboskopy, wodospady iskier, dymy, płomienie, pirotechniczne serce z fontannami, pirotechniczne podwójne serce ze strzałą amora i fontannami.
 2. Dodatkowe atrakcje – bańkownice, projektory ognia, projektory CO2, maszyny wytwarzające niski dym, kwiatki urodzinowe z muzyką, fontanny tortowe, zimne ognie.
 3. Pirotechnika profesjonalna – profesjonalne pokazy pirotechniczna łączące niesamowite efekty z nastrojową muzyką, które uświetnią każde wydarzenie.

Zobacz nasze filmy

Przykładowe realizacje

Nasze referencje

Zainteresowany? Napisz do nas!

  Imię i nazwisko/Firma*

  Adres email*

  Kategoria

  Treść wiadomości