Pirotechnika wodna

Ogień i woda przeciwstawne żywioły – jeden i drugi budzi podziw każedgo. Czemu więc tego nie połączyć? Piękne jezioro, staw lub zalew a nad nim organizowana przez Państwa uroczystość. To właśnie idealne składowe aby stworzyć niepowtarzalny pokaz pirotechniczny z wykorzystaniem wody.

W naszej ofercie znajdą Państwo baterie wodne, które możemy połączyć z efektami otwierającymi się na niebie. Dzięki odbijaniu się tej inscenizacji z ognia w tafli wody ten rodzaj pirotechniki robi naprawdę ogromne wrażenie. Do każdego takiego projektu podchodzimy indywidualnie i proponujemy optymalne rozwiązania po wykonaniu wizji lokalnej. Jeśli chcą Państwo sprawić aby następna organizowana uroczystość została w pamięci gości na wiele lat skontaktujcie się z nami.

Pirotechnika na wodzie firmy Triplex

Wybór jednej z propozycji nie ogranicza możliwości rozszerzenia pokazu o elementy innych przedstawionych na stronie oraz o efekty dodatkowe.

Przedstawione oferty bazują na wystrzeliwaniu ładunków z jednego punktu. Istnieje możliwość – o ile warunki terenowe na to pozwalają – rozbudowania (rozszerzenia) pokazu o kilka miejsc strzelniczych.

Każdemu pokazowi towarzyszy profesjonalnie przygotowany podkład muzyczny. Nagłośnienie zapewnia organizator.

W naszej ofercie posiadamy również inne propozycje do uświetnienia organizowanych przez Państwa imprez:

 1. Pirotechnika estradowa (również do użycia wewnątrz) – fontanny, flesze, stroboskopy, wodospady iskier, dymy, płomienie, pirotechniczne serce z fontannami, pirotechniczne podwójne serce ze strzałą amora i fontannami.
 2. Pirotechnika dzienna – strzelające tuby konfetti, wyrzutnie konfetti i serpentyn, baterie z kolorowym dymem, dmuchawa konfetti i serpentyn.
 3. Dodatkowe atrakcje – bańkownice, projektory ognia, projektory Co2, maszyny wytwarzające niski dym, lampiony marzeń, kwiatki urodzinowe z muzyką, fontanny tortowe, zimne ognie.

Zobacz nasze filmy

Przykładowe realizacje

Nasze referencje

Zainteresowany? Napisz do nas!

  Imię i nazwisko/Firma*

  Adres email*

  Kategoria

  Treść wiadomości