Sztuczne ognie na eventy

Finał prestiżowego wydarzenia coraz częściej musi być zwieńczony profesjonalnym pokazem pirotechnicznym. Możemy zaproponować Państwu niepowtarzalne rozwiązania, które uświetnią każdą imprezę –organizowaną dla firm jak i dla miasta. Za pomocą efektów pirotechnicznych możemy nadać jej kolory charakterystyczne dla organizacji zlecającej pokaz. Naszą specjalnością są pirotechniczne loga, nazwa i kształty o dowolnej wielkości. Oferta naszej firmy stworzona jest pod kątem wszelkich eventów: gali otwarcia lub zamknięcia, sylwestrów miejskich, rozdania nagród itd.  Dzięki temu że jesteśmy równocześnie importerami i projektantami efektów posiadamy możliwości i umiejętności niemal dowolnego budowania scenariusza pokazu zgodnego z Państwa życzeniami. Pokazy obsługują wykwalifikowani Pirotechnicy z wieloletnim doświadczeniem. Pokazy są wykonywane za pomocą jednego z najlepszych na świecie, komputerowego systemu do odpalania pokazów pirotechnicznych – systemu Firmy GALAXIS.

Sztuczne ognie na eventy

Zobacz nasze filmy

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ STRZELANIA1,5 strzału na sekundę, co daje 90 strzałów na minutę
WYSOKOŚĆ WZBIJANIA SIĘ ŁADUNKÓWOd 100 do 300 metrów
WIDOCZNOŚĆ W DOBRYCH WARUNKACH POGODOWYCHDo 10 kilometrów w płaskim terenie
INNEWykorzystanie bomb cylindrycznych (ładunki wieloefektowe)
EFEKTYWybór efektów z ponad 300 w różnych kształtach, kolorach i kalibrach (m. in. Peonie, pająki, wierzby, bukiety kwiatów, motyle, komety, pawie ogony, chryzantemy, wstążki, fale, wachlarze, migoczące gwiazdy i inne).
MOŻLIWOŚĆ ZASTOSOWANIA TZW. UKŁADÓW SPECJALNYCHStrzelanie seriami (np. w danej sekundzie seria takich samych efektów na niebie – forma bardzo podobająca się publiczności, lub seria różnych efektów – wrażenie tzw. choinki). Strzelanie ładunkami lekko pod kątem, co daje wrażenie pokazu wielopunktowego, zakrywa niemal całe niebo nad widzami. Specjalny efekt finałowy – w tym samym czasie na różnych wysokościach (od 200 do 500 metrów) pojawiają się efekty rosnące do olbrzymich rozmiarów, w efekcie przyjmujące kształt wielopoziomowej choinki.
MINIMALNA STREFA BEZPIECZEŃSTWAZostanie określona po wizji lokalnej i rozpoznaniu terenu.

Wybór jednej z propozycji nie ogranicza możliwości rozszerzenia pokazu o elementy innych przedstawionych na stronie oraz o efekty dodatkowe.

Przedstawione oferty bazują na wystrzeliwaniu ładunków z jednego punktu. Istnieje możliwość – o ile warunki terenowe na to pozwalają – rozbudowania (rozszerzenia) pokazu o kilka miejsc strzelniczych.

Każdemu pokazowi towarzyszy profesjonalnie przygotowany podkład muzyczny. Nagłośnienie zapewnia organizator.

W naszej ofercie posiadamy również inne propozycje do uświetnienia organizowanych przez Państwa imprez:

 1. Pirotechnika estradowa (również do użycia wewnątrz) – fontanny, flesze, stroboskopy, wodospady iskier, dymy, płomienie, pirotechniczne serce z fontannami, pirotechniczne podwójne serce ze strzałą amora i fontannami.
 2. Pirotechnika dzienna – strzelające tuby konfetti, wyrzutnie konfetti i serpentyn, baterie z kolorowym dymem, dmuchawa konfetti i serpentyn.
 3. Dodatkowe atrakcje – bańkownica (maszyna do baniek mydlanych), lampiony marzeń, kwiatki urodzinowe z muzyką, fontanny tortowe, zimne ognie.

Przykładowe realizacje

Nasze referencje

Zainteresowany? Napisz do nas!

  Imię i nazwisko/Firma*

  Adres email*

  Kategoria

  Treść wiadomości