Sztuczne ognie na imprezy prywatne

Fajerwerki i emocje jakie one tworzą są przeznaczone dla każdego! Również dlatego imprezy w gronie przyjaciół, znajomych lub rodziny mogą zostać wzbogacone o nasze pokazy pirotechniczne. Urodziny, rocznice i śluby to jedne z uroczystości, które chcemy aby pozostały w naszej pamięci jak najdłużej. Dzięki widowisku, które możemy dla Państwa zrealizować, zostaną one zapamiętane jeszcze lepiej. Wspólnie ze zleceniodawcą możemy stworzyć scenariusz, który spełni najskrytsze marzenia a równocześnie wpasuje się w Państwa budżet.

Sprawcie prezent bliskim, zaskoczcie swoich gości pokazem sztucznych ogni.

Oprócz tradycyjnych pokazów sztucznych ogni na ten wyjątkowy dzień jakim jest dzień ślubu proponujemy pirotechniczne serca, które wzbogacą atrakcje tego wieczoru lub/i napisy pirotechniczne. W naszej ofercie również znajdą Państwo lampiony szczęścia, które wypuszczone w niebo nadadzą uroczystości niepowtarzalny nastrój. Zapraszamy do współpracy aby razem z nami uczcić najpiękniejsze dni w Państwa życiu.

Sztuczne ognie na imprezy prywatne, m.in. wesela, urodziny

Zobacz nasze filmy

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ STRZELANIA1 strzał na sekundę, co daje 60 strzałów na minutę
WYSOKOŚĆ WZBIJANIA SIĘ ŁADUNKÓWOd 100 do 300 metrów
WIDOCZNOŚĆ W DOBRYCH WARUNKACH POGODOWYCHDo 10 kilometrów w płaskim terenie
INNEWykorzystanie bomb cylindrycznych (ładunki wieloefektowe)
EFEKTYWybór efektów z ponad 300 w różnych kształtach, kolorach i kalibrach (m. in. Peonie, pająki, wierzby, bukiety kwiatów, wachlarze, motyle, chryzantemy i inne).
MOŻLIWOŚĆ ZASTOSOWANIA TZW. UKŁADÓW SPECJALNYCHStrzelanie ładunkami lekko pod kątem, co daje wrażenie pokazu wielopunktowego, zakrywa niemal całe niebo nad widzami. Efekt finałowy – jednoczesny wystrzał 10 ładunków - efekty uzależnione od warunków terenowych (np. opadający niemal do ziemi złoty, migoczący brokat; szeroko układające się na niebie efekty palm, które z każdą sekundą jeszcze narastają na niebie powiększając swoją objętość.
MINIMALNA STREFA BEZPIECZEŃSTWAZostanie określona po wizji lokalnej i rozpoznaniu terenu.

Wybór jednej z propozycji nie ogranicza możliwości rozszerzenia pokazu o elementy innych przedstawionych na stronie oraz o efekty dodatkowe.

Przedstawione oferty bazują na wystrzeliwaniu ładunków z jednego punktu. Istnieje możliwość – o ile warunki terenowe na to pozwalają – rozbudowania (rozszerzenia) pokazu o kilka miejsc strzelniczych.

Każdemu pokazowi towarzyszy profesjonalnie przygotowany podkład muzyczny. Nagłośnienie zapewnia organizator.

W naszej ofercie posiadamy również inne propozycje do uświetnienia organizowanych przez Państwa imprez:

 1. Pirotechnika estradowa (również do użycia wewnątrz) – fontanny, flesze, stroboskopy, wodospady iskier, dymy, płomienie, pirotechniczne serce z fontannami, pirotechniczne podwójne serce ze strzałą amora i fontannami.
 2. Pirotechnika dzienna – strzelające tuby konfetti, wyrzutnie konfetti i serpentyn, baterie z kolorowym dymem, dmuchawa konfetti i serpentyn.
 3. Dodatkowe atrakcje – bańkownice, projektory ognia, projektory CO2, maszyny wytwarzające niski dym, lampiony marzeń, kwiatki urodzinowe z muzyką, fontanny tortowe, zimne ognie.

Przykładowe realizacje

Nasze referencje

Zainteresowany? Napisz do nas!

  Imię i nazwisko/Firma*

  Adres email*

  Kategoria

  Treść wiadomości