Widowiska pyromuzykalne

Niesamowite show zbudowane z muzyki w połączeniu z pięknem efektów pirotechnicznych. Sami importujemy materiały pirotechniczne oraz współuczestniczymy w projektowaniu efektów pirotechniki widowiskowej. Solidna, dwudziestodwuletnia współpraca ze światowymi producentami pozwala nam z jednej strony kontrolować jakość produktów, a z drugiej zapewnia łatwy dostęp do wszelkich efektów pirotechnicznych. Daje to możliwość niemal dowolnego budowania scenariuszy pokazów zgodnych z Państwa życzeniami. Pokazy obsługują wykwalifikowani Pirotechnicy z wieloletnim doświadczeniem. Każde show jest wykonywane za pomocą jednego z najlepszych na świecie komputerowego systemu do odpalania pokazów pirotechnicznych – systemu Firmy GALAXIS. Zapewnia to precyzję strzelania oraz dokładne zgranie wystrzeliwanego ładunku z muzyką. Dynamika pokazów sztucznych ogni oraz gra kolorów przyciągają ogromne rzesze publiczności, stanowiąc doskonały finał każdej imprezy. Gwarantujemy, że obchody Państwa Święta długo pozostaną w pamięci zgromadzonej publiczności. Pokazy wykonujemy wyłącznie przy użyciu najlepszych, atestowanych materiałów profesjonalnych, co daje doskonałe efekty oraz nie stwarza zagrożeń. Wykonujemy także pokazy do muzyki „na żywo”.

Widowiska pyromuzykalne firmy Triplex

Zobacz nasze filmy

WYSOKOŚĆ WZBIJANIA SIĘ ŁADUNKÓWOd 100 do 300 metrów
WIDOCZNOŚĆ W DOBRYCH WARUNKACH POGODOWYCHDo 10 kilometrów w płaskim terenie
INNEWykorzystanie ładunków wielostopniowych (otwierających się kilku etapowo podczas dolotu)
EFEKTYWybór efektów z ponad 300 w różnych kształtach, kolorach i kalibrach (m. in. Peonie, pająki, wierzby, bukiety kwiatów, wodospady, stroboskopy, wachlarze, motyle, chryzantemy, trzeszczący deszcz, korony i inne).
MOŻLIWOŚĆ ZASTOSOWANIA TZW. UKŁADÓW SPECJALNYCHStrzelanie seriami (np. w danej sekundzie seria takich samych efektów na niebie – forma bardzo podobająca się publiczności, lub seria różnych efektów – wrażenie tzw. choinki). Strzelanie ładunkami lekko pod kątem, co daje wrażenie pokazu wielopunktowego, zakrywa niemal całe niebo nad widzami. Specjalny efekt finałowy – w tym samym czasie na różnych wysokościach (od 200 do 500 metrów) pojawiają się efekty rosnące do olbrzymich rozmiarów, w efekcie przyjmujące kształt wielopoziomowej choinki, iskry wolno dopalają się, sprawiając wrażenie, że sięgną niemal ziemi.
MINIMALNA STREFA BEZPIECZEŃSTWAZostanie określona po wizji lokalnej i rozpoznaniu terenu.

Wybór jednej z propozycji nie ogranicza możliwości rozszerzenia pokazu o elementy innych przedstawionych na stronie oraz o efekty dodatkowe.

Przedstawione oferty bazują na wystrzeliwaniu ładunków z jednego punktu. Istnieje możliwość – o ile warunki terenowe na to pozwalają – rozbudowania (rozszerzenia) pokazu o kilka miejsc strzelniczych.

Każdemu pokazowi towarzyszy profesjonalnie przygotowany podkład muzyczny. Nagłośnienie zapewnia organizator.

W naszej ofercie posiadamy również inne propozycje do uświetnienia organizowanych przez Państwa imprez:

 1. Pirotechnika estradowa (również do użycia wewnątrz) – fontanny, flesze, stroboskopy, wodospady iskier, dymy, płomienie, pirotechniczne serce z fontannami, pirotechniczne podwójne serce ze strzałą amora i fontannami.
 2. Pirotechnika dzienna – strzelające tuby konfetti, wyrzutnie konfetti i serpentyn, baterie z kolorowym dymem, dmuchawa konfetti i serpentyn.
 3. Dodatkowe atrakcje – bańkownica (maszyna do baniek mydlanych), lampiony marzeń, kwiatki urodzinowe z muzyką, fontanny tortowe, zimne ognie.

Przykładowe realizacje

Nasze referencje

Zainteresowany? Napisz do nas!

  Imię i nazwisko/Firma*

  Adres email*

  Kategoria

  Treść wiadomości